وندور لیست ذوب آهن اصفهان

کد تامین کنندگی ذوب آهن

 

شرکت ذوب آهن اصفهان اولین و بزرگترین کارخانه تولید فولاد ساختمانی و ریل در ایران است. این کارخانه دارای حجم تولید بسیار بالا و تنوع محصولات گسترده است. حجم تولید بالا و وجود خطوط تولید زیاد در این کارخانه حکایت از بالا بودن حجم خریدها، استعلام ها و مناقصات این شرکت دارد و همین عاملی است که شرکت ذوب آهن اصفهان را تبدیل به یک مشتری کلیدی برای بسیاری از تامین کنندگان، سازندگان و پیمانکاران صنعتی در زمینه های مختلف کرده است.

استعلام ها و سفارشات کارخانه ذوب آهن اصفهان در زمینه های مختلف مانند مواد و قطعات مصرفی ، تجهیزات و قطعات ساخته شده، خدمات صنعتی و ... است. این حجم از خرید روزانه شرکت ذوب آهن را مجبور کرده تا سیستمی جهت بررسی و ارزیابی منابع راه اندازی نماید و از طریق این سیستم کار را برای کارشناسان خرید مجموعه ساده تر و فرآیند های خرید را در دسترس تر کند.

بسیاری از شرکت های صنعتی علاقه مند هستند تا محصولات و خدمات خود را به این مشتری بزرگ صنعتی ارائه دهند و در کنار کسب درآمد یک رزومه ارزنده نیز ایجاد نمایند. بنابراین قبل از هر چیز لازم است تا کد تامین کنندگی ذوب آهن اصفهان را اخذ نمایند و توسط واحد ارزیابی منابع این شرکت و کارشناسان مربوطه تایید شوند.

مجموعه دوتاک با داشتن تجربه چندین ساله در فروش و بازاریابی صنعتی امکان اخذ کد تامین کنندگی برای شرکت های صنعتی را دارد. کارشناسان ما پس از بررسی محصولات و خدمات شرکت شما  و دریافت اطلاعات و مدارک لازم  فرآیند  ثبت نام شرکت شما در وندورلیست ذوب آهن اصفهان را آغاز کرده و پیگیری های لازم تا اتمام کار و تخصیص کد تامین کنندگی را انجام می دهند.

در پایان نیز با تحویل مشخصات پنل و کد تامین کنندگی و ارائه آموزش های لازم در زمینه نحوه کار شرکت در استعلام ها، قیمت دهی و کار با پنل، این فرآیند به اتمام می رسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از این طریق ارتباط برقرار فرمایید.

فارسی