وندورلیست کارخانجات سیمان

کارخانجات سیمان ایران

کشور ایران با داشتن 75 کارخانه تولید سیمان و ظرفیت تولید 85.3 میلیون تن سیمان، چهارمین کشور دنیا بعد از چین، هند و امریکا است. وجود این تعداد کارخانجات سیمان که در استان های مختلف ایران قرار دارند نشان از وجود حجم کار و سفارشات گسترده در این بخش از بازار است.

به طور کلی کارخانجات سیمان در حوزه صنعتی و B2B برای بسیاری از شرکت های صنعتی یک بخش بازار مطلوب محسوب می شوند و بسیاری از شرکت های تامین کننده، پیمانکار و سازنده  در زمینه های تراشکاری و ماشینکاری، ریخته گری، عایق های حرارتی و برودتی، برق و ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی، مخازن و ... امکان همکاری با این کارخانجات را دارند اما به دلیل عدم شناخت کافی از نحوه برقراری ارتباط با این کارخانجات سیمان، حجم سود زیادی را از دست می دهند.

یکی از پیش نیازهای همکاری با کارخانجات سیمان، قرار گرفتن در وندورلیست های داخلی این شرکت ها است چرا که به دلیل حساسیت خطوط تولید و حجم بالای خرید، شرکت های سیمان امکان همکاری با هر تامین کننده ای را ندارند و ابتدا باید شرکت های صنعتی تاییدیه های لازم از واحدهای مربوطه در این خصوص را دریافت کرده باشند. بعلاوه هر شرکت سیمان فرآیند مخصوص به خود برای ارزیابی و تایید تامین کنندگان را دارد.

گروه بازاریابی و فروش صنعتی دوتاک با داشتن شناخت لازم از بخش بازار کارخانجات سیمان و واحد تصمیم گیری خرید  (DMU) این مشتریان، این توانمندی را دارد تا عضویت شرکت های تامین کننده، پیمانکار و سازنده را در لیست تامین کنندگان یا وندورلیست کارخانجات سیمان انجام دهد. شرکت های سیمان مانند سیمان بجنورد، سیمان فارس، سیمان فارس نو، سیمان دورود، سیمان یاسوج، سیمان اصفهان، سیمان تهران و ... همگی دارای وندورلیست هستند.

کارشناسان دوتاک پس از بررسی محصولات و خدمات شما، به صورت عملی اقدامات لازم برای قرارگرفتن در لیست تامین کنندگان کارخانجات سیمان را انجام می دهد و مشاوره های لازم برای برقراری ارتباط با این مشتریان مهم و فروش به این بخش بازار را به شما ارائه می دهد.

در صورت تمایل به افزایش فروش خود به کارخانجات سیمان و توسعه بازار خود در این زمینه با کارشناسان وندورلیست مجموعه بازاریابی و فروش صنعتی دوتاک از طریق این قسمت ارتباط برقرار کنید .

 

فارسی