وندورلیست مپنا

گروه صنعتی مپنا که مخفف عبارت "مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران" است یکی از ابر گروه های صنعتی در ایران می باشد که زمینه اصلی فعالیت آن سرمایه گذاری، طراحی و اجرای نیروگاه های برق در انواع و ظرفیت های مختلف است. این گروه دارای شرکت های زیرمجموعه متعددی است مانند شرکت های مپنا بویلر، مپنا توگا، احداث و توسعه نیروگاه ها یک، دو و سه، مپنا لکوموتیو، ساخت تجهیزات مپنا (STS)، نیرپارس، مهندسی و ساخت پره توربین مپنا (پرتو)، مپنا ژنراتور و ... . در زیر گستردگی شرکت های زیرمجموعه مپنا به تصویر کشیده شده است:

وندورلیست مپنا

این گروه معظم با داشتن حدود 14000 نفر نیرو و شرکت های زیرمجموعه متعدد در استان های مختلف ایران مانند تهران، کرج، اصفهان، اراک و ... قرار دارد و در بسیاری از پروژه های نیروگاهی ، نفت و گاز حضور پر رنگی دارد. از همین رو بسیاری از شرکت های صنعتی در ایران علاقه مند به همکاری با این گروه صنعتی و شرکت های زیرمجموعه آن هستند. از طرف دیگر وجود چنین ساختار گسترده ای در گروه مپنا این مجموعه را ملزم کرده است تا یک سیستم جامع تامین کنندگان داشته باشد که بر اساس آن در زمینه های فعالیت مورد نیاز، تامین کنندگان مختلف را ارزیابی نموده و در صورت تایید به آنها کد تامین کنندگی اختصاص دهد. آنچه در این میان حائز اهمیت است بررسی  و تعیین این موضوع است که کدامیک از شرکت های زیر مجموعه مپنا بیشترین نیاز را به محصولات و خدمات شرکت شما دارد؟! پس از تعیین شرکت زیر مجموعه مورد  نظر باید مدارک و مستندات لازم از طریق سامانه جامع تامین کنندگان این گروه صنعتی  ارسال شده و مدارک به گونه ای تهیه شوند که امتیازات لازم برای تایید اولیه به منظور بازدید احتمالی را به دست آورند.

تامین کنندگان مپنا

مجموعه دوتاک با تجربه چندین ساله در امر فروش و بازاریابی صنعتی و شناخت کامل از گروه صنعتی مپنا و شرکت های زیر مجموعه آن فرآیند ثبت نام شرکت های صنعتی در وندورلیست مپنا را به طور کامل انجام می دهد. در ضمن گروه دوتاک این امکان را برای شما فراهم می کند تا بهترین شرکت زیرمجموعه مپنا که بیشترین نیاز را به محصولات و خدمات شما دارد را تعیین کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسن وندورلیست مجموعه دوتاک از این طریق تماس حاصل فرمایید.

 

ممکن است این مطلب در مورد وندورلیست کارخانجات فولادی نیز برای شما مفید باشد.

فارسی