سوالات طراحی کاتالوگ

فارسی

معمولا چگونه کار طراحی را شروع می کنید ؟

به این شکل که پس از عقد قرارداد نظر و سلیقه مدیران مشخص می شود و بر اساس نیاز کاری آنها پیشنهاداتی ارایه می شود و طی جلسه ای نظرات تایید شده برای طراحی کاتالوگ اعمال می شود که باید تعیین شود چه قسمت هایی در داخل کاتالوگ نیاز می باشد و طراحی بر اساس نیاز اجرا شود.

هزینه طراحی و چاپ کاتالوگ شامل چه چیزهایی می باشد ؟

هزینه طراحی کاتالوگ بسته به طرح و تعداد صفحات متفاوت است اما هزینه هر صفحه بین 70 تا 140 هزار تومان می باشد . هزینه های چاپ بسته به نوع چاپ و کاغذ مرتبط است که قبل از چاپ ، نمونه چاپ شده و نوع چاپ داده می شود تا بر اساس آن انتخاب گردد.

نمونه طراحی از شما می توانیم ببینیم؟

پس از تماس با ما و درخواست در این مورد به دلیل اینکه طرح ها برای کارهای مختلف متفاوت است از بین آنها برای فیلد کاری شما باید نمونه هایی را انتخاب کنیم و سپس برای شما جلسه ای حضوری گذاشته و پس از آن طرح ها نشان داده خواهد شد.

آیا خود شما کارهای چاپ را انجام می دهید ؟ ‏

ما چاپخانه نداریم اما با چاپخانه های زیادی در ارتباط هستیم و پیگیری کلیه مراحل چاپ با ماست زیرا محصول نهایی طبق سلیقه مشتریان در این قسمت حساس مشخص می شود و اگر کار چاپ به فرد دیگری سپرده شود ممکن است به دلیل اینکه این کار جزییات بسیاری دارد مانند متفاوت بودن رنگ های چاپ با طرح ، دستگاه های مختلف که باید برای چاپ آن محصول انتخاب شود و جزییات بسیاری که بر اساس تجربه به دست آمده است محصول نهایی دچار مشکل شود و با سلیقه مدیران مطابقت نداشته باشد.

حداقل تعداد کاتالوگ برای هر چاپ آفست چقدر است؟

حداقل تعداد 500 عدد است.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.