ثبت نام در وندورلیست شرکت های فولاد

وندور فولاد

یکی از صنایع قدرتمند در ایران صنعت فولاد سازی است که بدلیل وجود حجم کار گسترده در زمینه های مختلف مانند قطعات و تجهیزات مکانیکال ، برق ، اتوماسیون و ابزار دقیق ، تراشکاری ، ریخته گری و ... در این صنعت، مورد توجه تامین کنندگان ، سازندگان و پیمانکاران در سرتاسر ایران قرار گرفته است. این درحالی است که کارخانجات فولاد سازی زیادی در کشور از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب وجود دارند که هر یک به نوبه خود در طول سال نیاز گسترده ای به خدمات و محصولات صنعتی دارند. به همین منظور این کارخانجات لازم است تا لیست تایید شده ای از تامین کنندگان محصولات و خدمات مورد نیازشان داشته باشند که مختص همان کارخانه فولاد است. مانند وندورلیست فولاد مبارکه اصفهان ، وندورلیست فولاد خوزستان ، وندورلیست فولاد هرمزگان ، وندورلیست فولادآلیاژی ایران و ....

شرکت های صنعتی بسیاری علاقه مند به عضویت در وندورلیست این کارخانجات فولادی هستند که دارای توانمندی و سوابق خوبی می باشند اما از فرایند و جزئیات قرار گرفتن در این وندورلیست ها اطلاعی ندارند.

مجموعه دوتاک در راستای برآورده کردن این نیاز شرکت های صنعتی و با توجه به تجربه چندین ساله در بازاریابی و فروش در صنعت فولاد خدمات ثبت نام در وندورلیست شرکت های فولادی را به کلیه تامین کنندگان ، سازندگان و پیمانکاران ارائه می دهد. لازم به ذکر است که ما کلیه مراحل از صفر تا صد را در کنار شما برای قرار گرفتن در لیست تامین کنندگان این کارخانجات انجام می دهیم.

در صورت تمایل به عضویت در وندورلیست هر یک از کارخانجات فولادی با کارشناسان ما از طریق قسمت تماس با ما ارتباط بگیرید.

فارسی