ثبت نام در وندورلیست شرکت نفت

یکی از وندورلیست های مهم و پر کاربرد در صنعت نفت، گاز و پالایش وندورلیست فهرست بلند وزارت نفت (ep) است. به همین دلیل بسیاری از شرکت های تامین کننده یا سازنده تمایل دارند تا در این وندور عضو باشند و بتوانند محصولات یا خدمات خود را به شرکت ها یا پروژه های مرتبط با وزارت نفت بفروشند. اما شرکت های صنعتی به دلیل عدم آشنایی با فرآیند ثبت نام و قرار گرفتن در این وندور یا نداشتن زمان کافی برای این کار نیازمند راهنمایی و انجام اینکار توسط شرکت یا افراد با تجربه و متخصص هستند.

از این قسمت می توانید این وندورلیست را به صورت رایگان دانلود کنید.

در راستای رفع این نیاز شرکت دوتاک با توجه به تجربه چندین ساله در صنایع مختلف خدمات ثبت و عضویت در وندورلیست شرکت نفت را به شرکت های صنعتی ارائه می دهد. فرآیند عضویت در وندورلیست فهرست بلند وزارت نفت به این گونه است که شرکت ها در ابتدا باید با توجه به محصولات و خدمات خود ایران کدی دریافت نمایند و سپس توکن مورد نیاز را دریافت کنند و پس از آن باید اطلاعات لازم در وبسایت وزارت نفت وارد شود. پس از ثبت نهایی اطلاعات بازدیدی توسط بازرسان مربوطه از شرکت انجام می شود که پس از کسب امتیازات لازم شرکت وارد وندورلیست فهرست بلند وزارت نفت خواهد شد.

 شرکت دوتاک از ابتدا تا انتها و بخصوص در مرحله بازدید همراه شما خواهد بود و علاوه بر انجام ثبت نام های اولیه ، مشاوره و توصیه های لازم را برای عملکرد مناسب در بازدید به شما ارائه می دهد.

در صورت تمایل به عضویت در وندورلیست فهرست بلند وزارت نفت با کارشناسان ما از طریق قسمت تماس با ما ارتباط بگیرید.

فارسی